Książka „Fraktal świadomości wobec depresji”

Grafika prezentująca niebieską kulę otoczoną małymi, podobnymi kulami. Wszystko w jasnej palecie kolorystycznej.
Okładka książki "Fraktal świadomości wobec depresji", wszelkie prawa zastrzeżone
7 lutego 2024 r. odebrałem paczkę z drukiem mojej książki. Jest to pozycja, którą napisałem dokładnie rok temu (w 2023). Następnie tekst opracowałem i zdecydowałem się wydać. Strona internetowa w ramach Edytoriady, którą czytasz jest miejscem, gdzie gromadzę linki o mojej publikacji i o niej piszę. Będzie krótko. To ważne i istotne, bo i książka nie jest długa. Ma raptem 114 stron w formacie A5. I, nie ukrywam, jest osobista. Źródłem tego pomysłu jest trudne doświadczenie lat 2019 do 2022, kiedy zachorowałem na depresję. Otwarcie mówię, że doświadczyłem tego mrocznego i dołującego stanu. Przeżyłem go i wyciągnąłem z niego naukę. Doświadczenia, jakie go stanowiły i proces dochodzenia z nich do zdrowia psychicznego to główny element treści książki. Mam nadzieję z nią trafić do osób, jakie ten proces trawi. Użyję takiego porównania. Chcę, aby tę książkę czytano, aby ją analizowano, aby była lekiem dla tych, którym może pomóc taka relacja osoby dotkniętej tą niedyspozycją. Nie jest to pierwsza książka o depresji i na pewno nie będzie ostatnią, ale jest autentyczna. Taką ją napisałem. Nie kłamię w niej, niczego nie narzucam, relacjonuję i niczego nie obiecuję. Jednoznacznie staram się przekazać co, gdzie, jak, kiedy robiłem, aby wyjść z mroku tego doświadczenia. Zapraszam do lektury. Gabriel Paździor, luty 2024 r.

Linki dystrybucyjne:

"Fraktal świadomości wobec depresji" grafika promująca link do Google Books

„Fraktal świadomości wobec depresji”, Link do Google Books

"Fraktal świadomości wobec depresji" grafika promująca link do Gumroad

„Fraktal świadomości wobec depresji”, Link do Gumroad

Okładka:

Okładka książki "Fraktal świadomości wobec depresji" z tekstem tytułowym i numerem ISBN, wszelkie prawa zastrzeżone

Okładka książki „Fraktal świadomości wobec depresji”, wszelkie prawa zastrzeżone

Tekst opisowy (ONIX)

„Książka «Fraktal świadomości wobec depresji» to zapis doświadczenia osobistego, które miało miejsce w latach 2019 do 2022. Kiedy autor doświadczył epizodu depresyjnego. Pisana jest z perspektywy pierwszoosobowej. Opowiada o zmaganiach z niedyspozycją i procesem dochodzenia do zdrowia. Wzbogacona jest o osobistą historię człowieka, który doświadczył tego nieprzyjemnego fenomenu-depresji. Zawiera także wskazówki dotyczące tego procesu. Zawarte są w niej obserwacje i wnioski autora, jakie o życiu, czasie, doświadczeniach wypracował w ciągu miesięcy redefiniowania samego siebie.”

Nota biograficzna

„Gabriel Tomasz Paździor urodził się w 1987 r. Jest Polakiem, Ślązakiem i katowiczaninem. Absolwentem Wydziału Nauk Społecznych (WNS) Uniwersytetu Śląskiego. Jest magistrem filozofii i politologii. Miał możliwość, z której skorzystał w roku akademickim 2010/2011, studiować w stolicy Austrii, w Wiedniu. Zawodowo jest obecnie marketingowcem, a wcześniej był testerem oprogramowania i dziennikarzem mediów elektronicznych, internetowych. W ostatnim wspomnianym zawodzie pracował prawie 10 lat. W wolnym czasie tworzy i jest wolontariuszem. Jego hobby to fotografia, grafika trójwymiarowa, filozofia i sztuki audiowizualne, film, serial. Jego inne zainteresowania to gry komputerowe, pływanie, jazda na rowerze i chodzenie po górach. Zimą w miarę możliwości jeździ na nartach.”

ISBN publikacji

ISBN 978-83-970785-0-5

Kategorie Thema

  • V – Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty
  • VFJQ – Radzenie sobie z problemami ze zdrowiem psychicznym
  • YXLD2 – Problemy osobiste i zagadnienia społeczne dzieci i młodzieży – lęk, depresja, samookaleczanie

Klasyfikacja

depresja, psychologia, zdrowie, poradnik, doświadczenie osobiste

Twit z pierwszym wydaniem

You cannot copy content of this page