Portfolio: Shorty video

Zdjęcie ilustracyjne (źródło: pixabay.com/domena publiczna)
Zdjęcie ilustracyjne (źródło: pixabay.com/domena publiczna)
Shorty video to krótkie formy audiowizualne. Służą błyskawicznej prezentacji tematu i często zareklamowaniu innej publikacji w innej formie. Miałem przyjemność przygotować bardzo dużo takich produkcji dla ówczesnego pracodawcy. Zapraszam do zapoznania się z nimi w wybranej formie poniżej.
Publikacja „Fabryka telewizorów Philips” stanowiła film promujący bardziej szczegółowy tekst o zakładzie, w którym powstają najnowsze technologicznie monitory dla konsumentów z całej Europy.  
Wywiad z Franzem Jursą był podobnie do fabryki telewizorów publikacją promującą bardziej szczegółową analizę wyników fabryki.  
EEC Green przy COP24 w Katowicach to przeglądowa składanka ujmująca atmosferę i zakres tematyczny spotkania z serii Europejski Kongres Gospodarczy, które zorganizowano przy COP 24 w Katowicach.  
COP24 w Katowicach dokumentuje skalę i powagę międzynarodowej konferencji, która odbyła się w stolicy Górnego Śląska w 2018 r.  
4 Design Days 2018 to przegląd kadrów i wydarzeń w ramach targów designu, które rokrocznie odbywają się w Katowicach.  
IEM, e-sport i nowi gracze to rzut oka na pojawiający się ówcześnie trend i zainteresowanie nowych marek zjawiskiem sportu elektronicznego.  
Majówka a praca 2019 to komplikacja tematyczna, zawierająca tylko ujęcia z publicznie dostępnych baz video i kilku zrealizowanych dla PTWP wizyt w zakładach pracy.  
30 lat firmy Wiśniowski to ostatni short video, który zrealizowałem dla PTWP w 2019 r. Jest składanką ujęć wykonanych w czasie obchodów firmy z Wielogłowów koło Nowego Sącza.  

You cannot copy content of this page